Autobusem Do Španělska

Autobusem Do Španělska

Vyplňte vyhledávací formulář - obratem se vám zobrazí všechny volné termíny. Můžete je poté řadit podle ceny, nebo filtrovat podle jednotlivých vlastností - ubytování, forma stravy, délka zájezdu.

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Chorvatsko   Lokalita: Nerozhoduje

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Do Španělska Autobusem

Vydat se na dovolenou do Španělska autobusem v sobě ukrývá několik výhod. Protože je v Shangenském prostoru (EU), nemusíte se během cesty zdržovat stejně jako na letišti – stačí občanský průkaz. Hotovo. Zároveň nemusíte plánovat trasu cesty, řešit kudy pojedete nebo jaké potřebujete dálniční známky.

Autobus a úroveň cestování

Autobusová doprava je v mnoha ohledech velmi pohodlná. Nabízí se polohovatelné sedadlo, toaleta přímo v autobusu a k protáhnutí můžete využít pravidelné přestávky. Během nich se nabízí i občerstvení z autobusového bufetu.

Ceny zájezdů

Nabízejí se dvě řešení – koupit si pouze jízdenku a ubytování si zařídit samostatně. Případně využít jeden z plně připravených a naplánovaných zájezdů.

Připravené pobyty ve většině případů vyjdou mnohem levněji. Cestovní kanceláře, které je pořádají, mají hromadné slevy, na které při běžné rezervaci nelze dosáhnout. Navíc je mnohem pohodlnější nechat všechny starosti spojené s vašim odpočinkem na někom jiném.

Ceny samostatných jízdenek se pohybují od 1 000 Kč do 3 000 Kč. Plně připravené pobyty ve Španělsku s dopravou, ubytováním a případně stravou se pohybují okolo 10 000 Kč.

Jak probíhá cesta autobusem

Každý autobus má naplánovanou trasu. Je potřeba tedy i zvážit, který je pro vás nejvýhodnější – abyste to měli na nástupní místo co nejblíže.

V zavazadlovém prostoru je pro každého cestujícího vyhrazen prostor pro přibližně jedno velké zavazadlo – cca 15 Kg. Další příruční zavazadlo si můžete vzít s sebou dovnitř. Každý

Jak vybrat pobyt ve Španělsku

Do vyhledávacího formuláře zadejte jako cílovou zemi Španělsko. Lokalitu můžete nechat prázdnou – zobrazí se všechny dostupné. Po kliknutí na "hledej!" se vám zobrazí kompletní nabídka volných pobytů. Ty poté můžete filtrovat podle ceny, data odjezdu nebo délky trvání.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024