Autobusem Do Itálie

Autobusem Do Itálie

Vyplňte vyhledávací formulář - obratem se vám zobrazí všechny volné termíny. Můžete je poté řadit podle ceny, nebo filtrovat podle jednotlivých vlastností - ubytování, forma stravy, délka zájezdu.

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Chorvatsko   Lokalita: Nerozhoduje

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Autobusem – pohodlně a bez starostí

Plánujete cestu autobusem do Itálie? Dobrá volba! Autobusy jsou velmi pohodlné, nemusíte se starat o věci spojené s plánováním trasy, přechody a dálničními známkami – jen nastoupíte ve svém městě a vystoupíte na prohřáté italské pláži.

Pouze cesta – bez ubytování

První z možností je koupit jen jízdenku. Autobus vám zaveze přímo na místo a v případě zpáteční jízdenky i domů. Ubytování a stravu si musíte naplánovat a zařídit sami. Ceny se pohybují okolo 1 000 Kč.

Kompletní zájezd autobusem

Oblíbenější variantou je koupě kompletního zájezdu. Součástí je doprava, ubytování, a případně i vybraná forma stravy – polopenze, plná penze. Protože cestovní kanceláře rezervují ubytování ve velkém, dostanou vždy veliké slevy. Zájezd váš tak celkově vyjde levněji – ušetříte na ubytování, stravě a službách.

Vybavené autobusy

Cesta do Itálie trvá přibližně 10 hodin. Po celou dobu budete sedět na pohodlných polohovatelných sedačkám a budete mít k dispozici přímo v autobusu toaletu a umyvadlo. Při pravidelných zastávkách se můžete občerstvit přímo v autobusovém bufetu.

Jak to chodí v autobusu

Každý cestující si musí zakoupit své vlastní sedadlo – včetně dětí. V úložných prostorech je pro každého vyhrazeno místo na přibližně jeden velký kufr – cca 15 Kg. Zároveň si můžete vzít s sebou i příruční zavazadlo. Autobusem bohužel (nebo pokud máte rádi klidné cestování tak naštěstí) nelze přepravovat domácí zvířata.

Nástupní místa

Každý zájezd má předem vypsána nástupní místa. Praha, Brno a Ostrava bývají samozřejmostí. Dále jsou v nabídce velmi často krajská a okresní města.

Jak vybrat zájezd do Itálie

Ve vyhledávacím formuláři zvolte jako cílovou zemi Itálii. Lokalitu můžete nechat prázdnou. Po kliknutí na "hledej!" se vám zobrazí kompletní nabídka volných termínů a zájezdů. Tu si můžete filtrovat podle ceny, typu ubytování a odjezdu.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2022