Levné Zájezdy K Moři

Levné Zájezdy K Moři

Vyplňte vyhledávací formulář - obratem se vám zobrazí všechny volné termíny. Můžete je poté řadit podle ceny, nebo filtrovat podle jednotlivých vlastností - ubytování, forma stravy, délka zájezdu.

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Chorvatsko   Lokalita: Nerozhoduje

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Jak ušetřit při koupi dovolené

Existují dva základní hojně využívané způsoby, jak ušetřit při koupi dovolené – prvním jsou Last Minute zájezdy, druhým jsou autobusové zájezdy. U obou jsou ceny neporovnatelně nižší než u klasických zájezdů.

Last Minute – zájezdy na poslední chvíli. Cestovní kanceláře, které nestihly prodat všechna volná místa, nabízejí zájezdy s obrovskou slevou.

Autobusové zájezdy – autobusová doprava je mnohonásobně levnější než letecká. Jen pro ilustraci – tam kde stojí letenka 6 000 Kč, seženete autobusovou jízdenku za 1 500 Kč. Pokud cestuje celá rodina, je rozdíl v ceně výrazně znát.

Jak na autobusovou dovolenou k moři

Samozřejmě se nenabízí možnost koupit si pouze jízdenku, ale můžete si koupit kompletně zařízený autobusový zájezd. Ten nabízí jak dopravu, tak i ubytování, stravu a případné služby. Cestovní kanceláře nakupují ubytování ve velkém a dostanou se na velmi zajímavé množstevní slevy. Pokud si koupíte odděleně jízdenku a ubytování, tak nelze na tak levnou částku dosáhnout.

Ideální je tak ve vyhledávacím formuláři zvolit jako typ dopravy autobus a zobrazit si plně zařízené levné zájezdy.

Kam se vydat levně k moři

Plánujete levně k moři – nabízejí se 4 základní země, které jsou relativně blízko, je zde dostatek volných zájezdů a jsou levné. Chorvatsko, Itálie, Bulharsko a Řecko.

Příklad - Chorvatsko

Chorvatsko je skvělou zemí pro autobusový zájezd. Je velmi blízko a cesta trvá pouhých 12 hodin – zvládnou bez problémů i děti.

Klasické zájezdy do Chorvatska začíná na 5 000 Kč a stoupají výše. Autobusové zájezdy jsou dostupné už pod 3 000 Kč. Stejně tak Last Minute. Rozhodně jedna z nejlepších letních destinací u moře pro letní dovolenou!

Příklad - Itálie

Itálie je stejně jako Chorvatsko relativně blízko – cca 14 hodin jízdy autobusem.

Normální dovolená u moře v Itálii začíná na 6 000 Kč. Autobusem, případně Last Minute nabídka, vás vyjde okolo 3 000 – 4 000 Kč.

Příklad - Bulharsko

Při cestě k moři do Bulharska autobusem je potřeb se opevnit trpělivostí. Cesta může trvat až 24 hodin.

Bulharsko je trochu dražší – běžná letecká dovolená je k sehnání od 8 000 Kč. V autobusových zájezdech lze najít pobyty již okolo 5 000 Kč. Stejně tak i Last Minute jsou výrazně levnější.

Příklad - Řecko

Stejně jako Bulharsko i Řecko je trochu vzdálenější – cesta autobusem trvá 22 až 24 hodin.

Cenově vychází podobně jako Bulharsko.

Jak vybrat levný zájezd

Na začátku stránky je červeno oranžový vyhledávací box. Jako zemi zadejte vaši vysněnou destinaci – případně se nechejte inspirovat našimi tipy. Políčko lokalita nemusíte vyplňovat – zobrazí se vám všechny dostupné zájezdy do této země.

Pokud vás zaujaly autobusové zájezdy, zvolte jako dopravu autobus. Případně si můžete zvolit leteckou dopravu – ukážou se vám Last Minute zájezdy.

Poté již stačí jen kliknout na "hledej!" a máte před sebou kompletní výpis levných zájezdů u moře.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024