Poznávací zájezd Holandsko

Poznávací zájezd Holandsko

Pro zobrazení zájezdů zvolte například:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Holandsko je v naší paměti uloženo jako synonymum ke spoustě tulipánů a mlýnů. Při poznávacím zájezdu zjistíte o holanďanech ještě jednu velmi zásadní věc - velmi rádi se baví. A bavit budou rozhodně i vás.

Zoologické zahrady

Velmi netradiční pojetí, jak charakterizovat Holandsko. Ale skutečně při pobytu se přímo nabízí navštívit jednu ze zoologických zahrad. Mezi velmi oblíbené patří tropy pod střechou, které zaujmou především lidi mající rádi poznání. Pro pobavení dětí se vyplatí navštívit nezapomenutelné Dolfinarium Harderwijk - představení a zábavné programy s delfíny. Toto delfinárium je mimochodem největší, na které lze v Evropě narazit.

Zábavní parky

Holanďané se velmi rádi baví. Další příležitostí, jak se v tomto přesvědčení utvrdit, jsou neskutečné zábavní parky. Nejvíce navštěvované a populární jsou Efteling, Tikibad a Tropicana. Pro návštěvníky jsou přichystány bazény, horské a bobové dráhy, projížďky na lodích, lanovky a mnoho dalších příležitostí, jak si užít příjemný den při společné aktivitě.

Coffee shopy

Jedním z novodobých symbolů Holandska se stala marihuana. Ta se volně a ve všech možných formách legálně prodává v tzv. coffee shopech. Každý rok přilákají více než jeden a půl milionu turistů!

Plachetnice, houseboaty

Celá země leží pod hladinou moře a o vodu tedy není nouze. Celé Holandsko je propleteno spletí říčních kanálů, po kterých se plaví malé lodě, plachetnice a houseboaty. V nejednom městě lze narazit na udžovaný přístav plný lodí.

Jedinečná tvář

Mnoho zemí trpí tím, že má stejnou kulturu, památky a nemůže nabídnout jedinečnou a zapamatovatelnou atmosféru. V případě Holandska je tomu ovšem jinak - dřeváky, sýry, vína, mlýny, zábavní atrakce a tulipány. Jednoduše nezaměnitelný kus země.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2022